Plánujeme svatbu a Vaše práce se nám líbí, jaký bude další postup?
Co nejdříve mě kontaktujte, sdělte mi Váš plánovaný termín a místo konání. Já se Vám obratem ozvu s informací, zda je Váš termín volný.
Vše ostatní si povíme osobně na schůzce. Přeci jen, budu součástí Vašeho velikého dne a je správné, abyste mě nejprve osobně poznali, a abych poznal já Vás!
Samozřejmostí je pak uzavření smlouvy o dílo včetně licenčního ujednání, díky které již pak můžete myšlenky na svatební video vypustit.
Vše budeme mít spolu vyřešeno ještě daleko před Svatebním dnem.
Vy se tak budete moci soustředit na přípravu dalších důležitých věcí!
Natáčíte po celé České republice?
Ano! Rád za Vámi přijedu kamkoliv. Pokud je destinace vzdálenější mému bydlišti - Chabařovice u Ústí nad Labem - přijedu raději den předem. To proto, abych byl plný sil a mohl zaznamenávat průběh celého dne již od ranních příprav.
Náklady na dopravu a ubytování je třeba přičíst k ceně za video či film. 
Jakým způsobem pracujete?
Jsem naprosto samostatná, usměvavá a pozitivně naladěná jednotka :) Jediné, co od Vás budu potřebovat, bude přístup k elektrické energii pro případné dobíjení techniky.
Určitě budu od Vás také potřebovat, abyste mě seznámili s nejbližší rodinou, abych věděl kdo jsou rodiče nevěsty, ženicha a všichni ostatní, kteří jsou pro Vás důležití! To proto, aby mohli být součástí Vašeho videa, a abych tak ještě lépe mohl zaznamenat Váš příběh!


Styl mé práce je jinak spíše reportážní, nacházím si místa s příjemným světlem, místa kde to lidem sluší a lichotí, hledám zajímavé či vtipné momenty, úsměvy, minipříběhy a snažím se zachytit atmosféru celého dne.

Mám svůj vlastní směr stylizace a výsledného střihu i barevných úprav videa.
Sám pečlivě vybírám hudební podklad tak, aby vystihoval a dokresloval co nejlépe jednotlivé záběry.
Předpokládám, že si mě vybíráte právě proto, že tento styl / směr se líbí i Vám, a že mi tak dáte svobodnou ruku v mé kreativní činnosti.
Poskytujete hrubé materiály?
Neposkytuji. Mimo autorských důvodů ještě z těchto dvou důvodů: 
1. natáčím do bezbarvého RAW formátu v krátkých 10 -30 vteřinových úsecích, které je potřeba zpracovat ve střihovém programu. 
2. objem dat z jedné svatby je zhruba 100GB.
Je hudba ve videu použitelná na sociálních sítích?
Ano! Jsem členem různých hudebních bank a k veškeré muzice, kterou použiji do Vašeho videa, mám koupenou licenci.
Bez problémů tak můžete Vaše video sdílet na všech platformách napříč internetem s klidným svědomím, že není porušeno žádné autorské právo.
​​​​​​​
Máte k dispozici dron?
Ano! Včetně dokladu o absolvování výcviku, identifikačního čísla a všeho potřebného k jeho provozování. Dron bohužel nelze použít vždy a všude, jeho použití se řídí platnou legislativou.
Back to Top